Łatwo Zamów Konstrukcję Drewnianą Domu Modułowego

wiązary dachowe z drewna konstrukcyjnego c24

Budowa domu to złożony i wieloetapowy proces, który wymaga zaangażowania wielu specjalistów. Jednym z kluczowych elementów jest konstrukcja drewniana, która stanowi szkielet całej budowli. Dla wielu klientów istotną kwestią jest możliwość zlecenia wykonania tej konstrukcji bezpośrednio firmie, bez konieczności angażowania się w pozostałe prace budowlane. Firma Woodland Home oferuje właśnie taką usługę – dostarczenie gotowej, wysokiej jakości konstrukcji drewnianej do dalszej zabudowy domu modułowego.

Korzyści Zlecenia Wykonania Konstrukcji Drewnianej

Decydując się na zlecenie firmie Woodland Home wykonania samej konstrukcji drewnianej domu modułowego, klient zyskuje szereg korzyści:

new home, construction, build-1664272.jpg

1. Wysoka Jakość Materiałów i Wykonania

Woodland Home wykorzystuje wyłącznie najwyższej klasy drewno konstrukcyjne, które poddawane jest precyzyjnej obróbce w nowoczesnym parku maszynowym. Gwarantuje to niezawodność i trwałość szkieletu budynku.

2. Skrócenie Czasu Realizacji

Ponieważ konstrukcja jest prefabrykowana w zakładzie produkcyjnym, a następnie dostarczana na plac budowy, znacznie skraca to czas wznoszenia domu. Klient może się cieszyć szybszym wprowadzeniem się do nowego lokum.

3. Elastyczność Projektu

Klient ma możliwość wyboru spośród wielu gotowych projektów konstrukcji drewnianych lub stworzenia indywidualnego rozwiązania dopasowanego do jego potrzeb. Woodland Home dostosuje konstrukcję do wybranego domu modułowego.

4. Kompleksowa Usługa

Firma oferuje nie tylko wykonanie samej konstrukcji, ale również jej montaż oraz uszczelnienie połączeń między modułami. Klient otrzymuje kompletny, gotowy do dalszej zabudowy szkielet domu.

Proces Zlecenia Konstrukcji Drewnianej

With yellow headphones on neck. Construction worker in uniform is on the quarry

Zamówienie konstrukcji drewnianej w Woodland Home przebiega w kilku prostych krokach:

 1. Konsultacja z Doradcą: Klient umawia się na bezpłatne spotkanie z doradcą, podczas którego omawiane są szczegóły projektu, oczekiwania klienta oraz zakres prac.
 2. Wybór Projektu: Klient wybiera gotowy projekt konstrukcji lub decyduje się na stworzenie indywidualnego rozwiązania. Woodland Home dostosuje konstrukcję do wybranego domu modułowego.
 3. Wycena i Umowa: Na podstawie ustaleń z doradcą, firma przygotowuje szczegółową wycenę oraz projekt umowy, które są przedstawiane klientowi.
 4. Produkcja Konstrukcji: Konstrukcja drewniana jest prefabrykowana w zakładzie produkcyjnym Woodland Home z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.
 5. Dostawa i Montaż: Gotowa konstrukcja jest dostarczana na plac budowy, gdzie zespół monterów Woodland Home zajmuje się jej profesjonalnym zmontowaniem oraz uszczelnieniem połączeń.
 6. Odbiór Końcowy: Po zakończeniu prac, klient dokonuje odbioru konstrukcji i może przystąpić do dalszych etapów budowy domu modułowego.

Materiały Wykorzystywane w Konstrukcjach Drewnianych

Woodland Home przykłada szczególną wagę do jakości materiałów stosowanych w konstrukcjach drewnianych. Firma wykorzystuje wyłącznie:

 • Drewno Konstrukcyjne KVH: Wysokogatunkowe drewno iglaste o podwyższonej wytrzymałości, odporne na odkształcenia i zapewniające trwałość konstrukcji.
 • Łączniki Metalowe: Specjalistyczne okucia, gwoździe i wkręty, zapewniające solidne połączenia elementów drewnianych.
 • Materiały Uszczelniające: Piany, taśmy i masy uszczelniające gwarantują szczelność i izolację termiczną połączeń między modułami.

Wszystkie zastosowane materiały spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzone jest stosownymi certyfikatami.

Konstrukcje Drewniane dla Domów Modułowych

Woodland Home specjalizuje się w produkcji konstrukcji drewnianych dedykowanych do domów modułowych. Firma oferuje:

Konstrukcje Szkieletowe

Lekkie, ale wytrzymałe konstrukcje szkieletowe, składające się z pionowych słupów i poziomych rygli, tworzą stabilny szkielet budynku. Taka technologia pozwala na szybki montaż i łatwą aranżację wnętrz.

Konstrukcje z Prefabrykatów

Elementy konstrukcyjne, takie jak ściany, stropy czy więźba dachowa, są prefabrykowane w zakładzie produkcyjnym Woodland Home. Następnie są dostarczane na plac budowy i montowane, znacznie skracając czas realizacji inwestycji.

Konstrukcje Modułowe

Woodland Home oferuje także konstrukcje oparte na systemie modułowym, gdzie poszczególne segmenty budynku są prefabrykowane niezależnie, a następnie łączone na placu budowy. Takie rozwiązanie zapewnia dużą elastyczność projektu.

Niezależnie od wybranej technologii, klient może liczyć na pełne wsparcie doradcze Woodland Home w doborze optymalnego rozwiązania konstrukcyjnego.

Projekty Konstrukcji Drewnianych

W ofercie Woodland Home znajduje się szeroki wybór gotowych projektów konstrukcji drewnianych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Wśród nich znajdują się m.in.:

 • Konstrukcje dla Domów 35-70 m²: Lekkie, energooszczędne szkielety dla małych domów modułowych.
 • Konstrukcje dla Domów Powyżej 100 m²: Solidne, wielopiętrowe konstrukcje dla większych domów modułowych.
 • Konstrukcje dla Budynków Komercyjnych: Wytrzymałe szkielety dedykowane dla pawilonów handlowych, biur kontenerowych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Klient ma także możliwość stworzenia zupełnie indywidualnego projektu konstrukcji, dostosowanego do jego wymagań architektonicznych i potrzeb.

Technologia Produkcji Konstrukcji Drewnianych

Woodland Home dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala na precyzyjną i wydajną produkcję konstrukcji drewnianych. Proces ten obejmuje:

 1. Skanowanie 3D: Wykorzystanie technologii skanowania 3D umożliwia dokładne odwzorowanie wymiarów i kształtów poszczególnych elementów konstrukcyjnych.
 2. Cięcie Numeryczne: Zautomatyzowane centrum obróbcze pozwala na precyzyjne docięcie elementów drewnianych według zaprojektowanej geometrii.
 3. Łączenie Elementów: Specjalistyczne urządzenia do łączenia drewna zapewniają solidne i trwałe połączenia konstrukcji.
 4. Kontrola Jakości: Każdy etap produkcji podlega szczegółowej kontroli, gwarantującej wysoką jakość finalnego produktu.

Dzięki temu Woodland Home może zaoferować klientom konstrukcje drewniane o najwyższych parametrach wytrzymałościowych i estetycznych.

Montaż Konstrukcji Drewnianych

Woodland Home nie tylko wykonuje konstrukcje drewniane, ale także zajmuje się ich profesjonalnym montażem na placu budowy. W tym celu firma dysponuje wykwalifikowanym zespołem monterów, który zapewnia:

 • Dokładne Pozycjonowanie Elementów: Precyzyjne ustawienie i połączenie wszystkich części konstrukcji zgodnie z projektem.
 • Trwałe Łączenie: Zastosowanie specjalistycznych łączników metalowych gwarantuje solidność i stabilność szkieletu.
 • Uszczelnienie Połączeń: Użycie pianek, taśm i mas uszczelniających zapewnia szczelność i izolację termiczną między modułami.
 • Bezpieczny Montaż: Przestrzeganie norm BHP i stosowanie profesjonalnego sprzętu gwarantuje bezpieczeństwo prac.

Dzięki temu klient otrzymuje kompletną, gotową do dalszej zabudowy konstrukcję drewnianą, która stanowi solidny fundament domu modułowego.

Gwarancja i Serwis

Woodland Home oferuje kompleksową obsługę klienta, która obejmuje nie tylko produkcję i montaż konstrukcji drewnianych, ale także wsparcie posprzedażowe:

 • Gwarancja: Na wykonane konstrukcje drewniane firma udziela wieloletniej gwarancji, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo inwestycji.
 • Serwis: W przypadku jakichkolwiek usterek lub problemów, klienci mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc serwisową Woodland Home.
 • Doradztwo Techniczne: Firma służy również stałym doradztwem technicznym, pomagając klientom w rozwiązywaniu wszelkich kwestii związanych z konstrukcją drewnianą.

Dzięki temu klienci Woodland Home mogą być pewni, że ich inwestycja w dom modułowy z konstrukcją drewnianą jest w dobrych rękach.

Realizacje Konstrukcji Drewnianych

Woodland Home może poszczycić się wieloma udanymi realizacjami konstrukcji drewnianych dla domów modułowych. Wśród nich znajdują się m.in.:

 • Domy Letniskowe 35-70 m²: Lekkie, energooszczędne konstrukcje szkieletowe dla niewielkich domków wakacyjnych.
 • Domy Całoroczne Powyżej 100 m²: Solidne, wielopiętrowe konstrukcje z prefabrykatów dla większych domów modułowych.
 • Pawilony Handlowe: Wytrzymałe konstrukcje drewniane dla modułowych obiektów użyteczności publicznej.

Zrealizowane projekty można przeglądać w galerii na stronie internetowej Woodland Home, aby uzyskać inspirację i wyobrazić sobie efekt końcowy.

Dlaczego Warto Wybrać Woodland Home?

Decydując się na zlecenie wykonania konstrukcji drewnianej dla domu modułowego firmie Woodland Home, klient zyskuje szereg korzyści:

 • Wysoka Jakość: Wykorzystanie najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii gwarantuje trwałość i niezawodność konstrukcji.
 • Kompleksowa Usługa: Od projektu po montaż, Woodland Home zapewnia pełen zakres prac związanych z konstrukcją drewnianą.
 • Doświadczenie i Specjalizacja: Firma od lat specjalizuje się w produkcji konstrukcji drewnianych dla domów modułowych.
 • Indywidualne Podejście: Woodland Home dostosowuje rozwiązania konstrukcyjne do potrzeb i preferencji każdego klienta.
 • Gwarancja i Serwis: Klienci mogą liczyć na wieloletnią gwarancję oraz profesjonalne wsparcie serwisowe.

Dzięki temu Woodland Home jest zaufanym partnerem w realizacji inwestycji budowy domu modułowego z konstrukcją drewnianą.

Podsumowanie

Zlecenie firmie Woodland Home wykonania samej konstrukcji drewnianej domu modułowego to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą skorzystać z zalet tej technologii, ale nie angażować się w całość prac budowlanych. Firma oferuje kompleksową usługę – od projektu po montaż, wykorzystując najwyższej jakości materiały i nowoczesne technologie produkcji. Klienci Woodland Home mogą być pewni, że ich inwestycja w dom modułowy z drewnianą konstrukcją jest w dobrych rękach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top